IncentiveApp to intuicyjna aplikacja do zarządzania wyjazdami grupowymi dowolnego typu i wielkości.

FAQ

IncentiveApp to aplikacja mobilna stworzona specjalnie na potrzeby operatorów turystycznych organizujących wyjazdy grupowe dowolnego typu. Ułatwia sprawne zarządzanie wyjazdem i wzmacnia relację organizator-uczestnik dzięki prostej w obsłudze, niezawodnej komunikacji. Oszczędza papier i zasoby Twojej firmy – czas, energię, pieniądze. Zwiększa komfort i bezpieczeństwo uczestników zapewniając im stały dostęp do potrzebnych informacji; w każdej chwili, w dowolnym miejscu 24h na dobę.

IncentiveApp jest narzędziem uniwersalnym i doskonale nadaje się do wyjazdów grupowych każdego typu – incentive, integracyjnych, edukacyjnych, sportowych, studenckich, szkolnych, hobbistycznych czy pielgrzymek. Niezależnie od tego czy organizujesz wyjazd dla dwudziestu, czy dwustu osób; czy podróżują do dużych miast, czy w odległe lokalizacje poza zasięgiem Internetu - IncentiveApp jest narzędziem dla Ciebie.

Organizator tworzy pełen kontent wyjazdu (wszystkie informacje potrzebne uczestnikom oraz pilotom) w specjalnie dla niego stworzonym, intuicyjnym panelu (konfiguratorze). Po wprowadzeniu i zaktualizowaniu wszystkich treści udostępnia je uczestnikom wyjazdu w aplikacji. System automatycznie wysyła personalizowane kody dostępu do wszystkich osób z listy uczestników i pilotów danego wyjazdu. Treści pojawiają się im w aplikacji po (darmowym) pobraniu jej ze sklepów GooglePlay lub Apple Store oraz wprowadzeniu otrzymanego kodu dostępu do konkretnego wyjazdu.

IncentiveApp jest autorskim narzędziem polskiej firmy Product by Business Friends zajmującej się budowaniem rozwiązań software'owych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz programów wsparcia sprzedaży. Firma ma ponad 20 lat doświadczenia - przez ten czas zakończyła z sukcesem ponad 600 różnych projektów dla kilkudziesięciu klientów na rynku polskim, a także na 34 innych rynkach europejskich. IncentiveApp to jedno z naszych ulubionych rozwiązań - proste, nowoczesne, użyteczne, atrakcyjne i łatwe w użyciu. Początkowo stworzone w odpowiedzi na wewnętrzne potrzeby, zostało docenione przez naszych klientów – operatorów turystycznych, agencje incentive oraz biura DMC.

Z przyjemnością zrobimy ją dla Ciebie tak, aby wychodziła naprzeciw Twoim indywidualnym oczekiwaniom... napisz lub zadzwoń do nas.

Przystąpienie do współpracy wymaga tylko rejestracji i założenia konta w Panelu IncentiveApp. Bezpośrednio potem można od raz zacząć konfigurować wyjazdy, bez konieczności uiszczania żadnych opłat.

TAK. Panel administracyjny aplikacji (konfigurator) został stworzony specjalnie z myślą o łatwym w obsłudze, intuicyjnym przygotowaniu wyjazdu. Projektowanie go zajęło nam kilka miesięcy; a w ich trakcie skorzystaliśmy z osobistych doświadczeń (UX) kilkunastu pilotów i produktowców. Gdyby jednak było inaczej – na każdym etapie tworzenia wyjazdu możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta, która pomoże Ci w rozwiązaniu ewentualnych problemów…

TAK. Nasz zespół może odpłatnie skonfigurować Twój wyjazd na podstawie otrzymanych treści.

Aplikacja IncentiveApp jest dostępna na telefony z systemami Android i iOS; do pobrania za darmo ze sklepów Google Play i AppStore.

Należy w swoim telefonie wejść do sklepu Google Play / AppStore, wyszukać aplikację IncentiveApp i kliknąć zainstaluj.
Następnie wpisać otrzymany organizatora spersonalizowany KOD, który aktywuje wyjazd. Tylko tyle wystarczy, żeby mieć wszystkie potrzebne informacje zawsze pod ręką!

TAK. Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie i odblokowaniu wyjazdu kodem uczestnicy mają stały dostęp do otrzymanych treści, także bez dostępu do sieci. Oczywiście jednak, ewentualne zaktualizowanie treści w telefonie użytkownika, choć zachodzi automatycznie – wymaga trybu on-line.

TAK. Zarządzając wyjazdem w IncentiveApp możesz dzielić uczestników na mniejsze grupy przypisując ich np. do środków transportu lub aktywności. Pozwala to na selektywną komunikację, czy utworzenie odrębnej cheklisty dla tak utworzonej podgrupy.

TAK. Korzystając z IncentiveApp możesz podzielić uczestników na grupy z puntu widzenia języka, którym się posługują i selektywnie komunikować im treści w przypisanym języku. Ostatnio opublikowana wersja IncentiveApp umożliwia komunikację z uczestnikami w pięciu podstawowych językach poza polskim.

NIE. Posiadanie konta w konfiguratorze jest bezpłatne.

IncentiveApp udostępniana jest zawsze w rozliczeniu per wyjazd, bez konieczności uiszczania opłaty wstępnej czy abonamentów. Szczegóły dotyczące płatności znajdziesz tutaj.

Opłaty za publikowanie wyjazdów mogą być wnoszone przelewem lub za pomocą systemu płatności PayPal.

IncentiveApp jest produktem kierowanym do klientów biznesowych (b2b). Zgodnie z regulaminem korzystania z aplikacji nie możemy udostępniać naszej aplikacji klientom indywidualnym.